Odbieramy elektroodpady od firm

Obsługujemy wiele firm w zakresie odbioru elektroodpadów, w tym komputerów, monitorów, drukarek, tonerów. Zaufało nam już wiele mniejszych i większych przedsiębiorstw. Jesteśmy doceniani za naszą terminowość podejmowanych działań, profesjonalizm oraz rzetelność. Nasza firma zarejestrowana jest w BDO, spełniamy wszelkie wymagania formalne, aby odbierać od Państwa elektrośmieci. Zachęcamy do kontaktu z nami – możliwa jest współpraca długoterminowa, w trakcie której zapewniamy okresowy odbiór odpadów w ustalonych terminach.

Jakie odpady przyjmujemy?

Nasi klienci o nas

Bardzo uprzejma obsługa w punkcie odbioru. Przywiozłem zużytą lodówkę i pralkę - to legalny i szybki sposób na pozbycie się problemu elektroodpadów.

Piotr C.

Nie mogłam sama dostarczyć zepsutego telewizora do punktu odbioru w Zgierzu. Wykonałam jeden telefon. Firma przyjechała i zabrała go.

Ewelina W.

Super, że mamy w pobliżu taki punkt, gdzie legalnie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny. Uczymy nasze dzieci dbania o środowisko i ekologię.

Jacek P.

Odbiór elektrośmieci
W PUNKCIE

W naszej ofercie dla firm i instytucji wyróżnić można odbiór elektroodpadów w punkcie w Zgierzu, przy ul. Andrzeja Struga 35. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w sposób legalny pozbyć się problemu starych, zepsutych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę z wysokości kar, jakie są przewidziane za nieodpowiednią gospodarkę odpadami. Pomagamy Państwu bezpiecznie i sprawnie oddawać elektrośmieci w odpowiednie ręce. Nasza firma od lat działa na rynku odpadów oraz recyklingu.

Jak do nas trafić?

Odbiór elektrośmieci
Z FIRMY, INSTYTUCJI

Firmy i instytucje, które chciałaby, aby odpady były odbierane w odpowiednim terminie, bezpośrednio w Państwa siedzibie mają taką możliwość. Oferujemy odbiór elektrośmieci od firm oraz instytucji. Zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie i w sposób bezpieczny odbierać takie odpady. Oferta odbioru elektrośmieci skierowana jest głównie do wytwórców odpadów takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe, instytucje administracji publicznej, szkoły, uczelnie wyższe, wszelkie przedsiębiorstwa handlowe oraz serwisy sprzętu AGD, RTV i firmy z branży IT.

Zamów odbiór odpadów

Cykliczne odbiory od firm oraz oferta dla gmin

Oferta naszej firmy zapewnia kompleksową obsługę w zakresie, odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przetwarzania oraz sporządzenia stosownej dokumentacji w postaci:

kart przekazania odpadu

protokołów zniszczenia

ekspertyzę techniczną przed przeprowadzeniem procedury odbioru elektroodpadów

Elektroodpady
Przedstawiciel Handlowy
T: 885-302-302
E: handlowy@czech-recykling.pl

Formularz kontaktowy

Odbieramy:

  • sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny (komputery, laptopy, notebooki, monitory, akcesoria komputerowe, drukarki, faksy, telefony, itp.)
  • sprzęt audiowizualny (odbiorniki telewizyjne, radiowe, itp.)
  • wielkogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego (chłodziarki, zamrażarki, pralki, lodówki, mikrofalówki, zmywarki, kuchenki, itp.)
  • małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego (czajniki, odkurzacze, żelazka, itp.)
  • sprzęt oświetleniowy (oprawy oświetleniowe, zużyte świetlówki, zużyte żarówki kompaktowe)
  • oraz zużyte tonery i tusze

W ramach oferty zapewniamy:

  • odbiór elektroodpadów, (załadunek, transport, przetwarzanie, wystawienie wymaganej przepisami prawa dokumentacji)
  • bezpieczne dla środowiska przetworzenie elektroodpadów
  • wykonanie usługi na najwyższym poziomie, z zachowaniem przepisów prawa
  • w zakresie gospodarowania odpadami oraz bezpieczeństwa i higieny pracy