Odbieramy elektroodpady

Jeśli w Państwa domu czy mieszkaniu zalegają stare, zużyte sprzęty elektryczne / elektroniczne, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości i przekazanie ich w ręce naszej firmy. Dzięki temu dbają Państwo o środowisko oraz działają zgodnie z prawem przekazując takie elektrośmieci profesjonalne firmie zajmującej się elektroodpadami. Odpady, jakie najczęściej od Państwa odbieramy to: lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, ale także mniejsze sprzęty jak telefony komórkowe, podzespoły komputerowe i inne elektroniczne odpady. Oczywiście można przekazać nam wszelkie elektrośmieci. Nasz punkt znajdujący się w Zgierzu, przy ul. Andrzeja Struga 35 czeka na Państwa.

Jakie odpady przyjmujemy?

Nasi klienci o nas

Bardzo uprzejma obsługa w punkcie odbioru. Przywiozłem zużytą lodówkę i pralkę - to legalny i szybki sposób na pozbycie się problemu elektroodpadów.

Piotr C.

Nie mogłam sama dostarczyć zepsutego telewizora do punktu odbioru w Zgierzu. Wykonałam jeden telefon. Firma przyjechała i zabrała go.

Ewelina W.

Super, że mamy w pobliżu taki punkt, gdzie legalnie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny. Uczymy nasze dzieci dbania o środowisko i ekologię.

Jacek P.

Odbiór elektrośmieci
GRATIS

Firma Czech Recykling odbiera od Państwa elektroodpady w punkcie zlokalizowanym w Zgierzu, przy ul. Andrzeja Struga 35. Mogą Państwo przywieźć do nas lodówkę, kuchenkę, telewizor, to zapraszamy! Odbieramy je od Państwa bezpłatnie. Osoby prywatne, chcące dostarczyć do nas takie elektrośmieci, bez dodatkowych kosztów pozbywają się problemu i pozostają nie tylko w zgodzie z prawem, ale także ze środowiskiem naturalnym. Jesteśmy profesjonalną firmą, która odbiera odpady elektryczne i elektroniczne, a następnie zajmuje się ich recyklingiem.

Jak do nas trafić?

Odbiór elektrośmieci
Z MIESZKANIA, DOMU

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje także możliwość odbioru elektroodpadów bezpośrednio od Państwa, z domu, mieszkania, piwnicy. Wyniesiemy sprzęt, załadujemy na nasz pojazd i przewieziemy do naszego punktu w Zgierzu. Masz do wywiezienia ciężką kuchenkę, pralkę? Nasi pracownicy przyjadę, zniosą po schodach, wyniosą z piwnicy. Bez wychodzenia z domu usuną Państwo z mieszkania zalegające odpady elektryczne i elektroniczne. Wszelkie odpady odbieramy od mieszkańców Łodzi oraz Zgierza. Usługa jest odpłatna, a jej koszt ustalany jest indywidualnie w trakcie zgłoszenia.

885-302-302