Skupujemy akumulatory

Jeżeli w Twojej piwnicy, czy garażu zalegają zużyte akumulatory nie trzymaj ich tam dłużej. Zabierają niepotrzebnie miejsce, do niczego się już nie przydadzą a oddając je do profesjonalnego skupu akumulatorów można odzyskać część pieniędzy. Jeśli posiadasz stary, wyładowany akumulator dostarcz go naszego do punktu skupu w Zgierzu. Wypłacimy Ci odpowiednią kwotę i pozbędziesz się problemu. Wbrew pozorom stary wyładowany akumulator do niczego się już nie przyda a niepotrzebnie zabiera wolną przestrzeń w garażu, na strychu lub piwnicy.

Skup akumulatorów i baterii w Zgierzu

Przyjmujemy zarówno akumulatory samochodowe, jak i od aut ciężarowych, żelowe, od UPS, czy od wózków widłowych. Jest to szybki i wygodny sposób na pozbycie się zalegającego i niepotrzebnego sprzętu, uporządkowanie przestrzeni a otrzymane w zamian pieniądze można przeznaczyć na inny planowany zakup. Nieważny jest stan techniczny, czy uszkodzenia, skupowane są akumulatory w różnym stanie. W naszym punkcie skupujemy także baterie (baterie litowe, litowo-jonowe (Li-ion), baterie niklowo-kadmowe (NiCd), litowo-manganowe (Ni-MH), cynkowo węglowe (ZnC), alkaliczne (ZnMn), mix baterii).

Jeżeli posiadasz większą ilość akumulatorów skontaktuj się z naszym biurem. Istnieje możliwość odbioru ich bezpośrednio od klienta. Nasi fachowcy zadbają o odpowiedni, szybki i bezpieczny transport zużytego sprzętu. Nie będzie on dłużej zabierał potrzebnej powierzchni i stanowił zagrożenia dla innych i środowiska. Skup akumulatorów to odpowiednie miejsce, które ułatwi nam pozbycie się problemu a dodatkowo otrzymamy odpowiednie pieniądze.

Dostarcz do nas akumulator lub baterie

Zważymy dostarczone sprzęty

Wypłacimy od ręki pieniądze

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek – 8.00-16.00

Punkt odbioru:
Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz